Nejpikantnější Carolina Reaper Chicken Phall

1
Nejpikantnější Carolina Reaper Chicken Phall

Tohle, moje nejpikantnější Carolina Reaper chicken phall, ti ustřelí hlavu!

Kdybych měl naplnit falovou omáčku, připravenou ke smíchání s masem nebo zeleninou podle vašeho výběru, bylo by to ono. Toto je nejpálivější kuřecí phall, jaký jsem kdy vyzkoušel!

Pozor, horko je intenzivní. Testoval jsem to na své ženě, aniž bych jí řekl, jak to bylo pikantní, a ona mi to stále neodpustila.

Pokud máte rádi super pikantní faldíky nebo je chcete jen posloužit jako výzvu svým přátelům, tento směšně pálivý kuřecí faloš je ten, který musíte vyzkoušet!


nejpálivější kuřecí phall

Zkuste to, pokud si troufáte.

Chilli Carolina Reaper…

Co lepšího chilli použít ve falu než nejpálivější chilli na světě. Tohle není jeden z těch faleš, jaké najdete ve většině kari domů. V žádném případě!

Carolina Reaper je zapsána v Guinessově knize rekordů jako nejpálivější chilli na světě. Co lepšího chilli než Reaper použít při přípravě nejpálivějšího kuřecího masa na světě?

Stejně jako chilli naga pravděpodobně nenajdete chilli Carolina reaper v supermarketu a má to dobrý důvod. Tyto chilli jsou HORKÝ a obtížné zvládnout, proto jsem použil Carolina Reaper Psycho Juice což je skvělý produkt s tím nebezpečnějším zacházením se syrovým chilli, které již bylo provedeno za vás.

Pokud máte brýle, budete je chtít nosit při vaření této falše!

V čem je tedy tento kuřecí phall jiný?

V restauracích většina šéfkuchařů používá nálev z naga a chilli prášek, aby si okořenili své papričky možná několika chilli papričkami z ptačí perspektivy, aby získali barvu a texturu.

Tento Carolina Reaper chicken phall je na úplně jiné úrovni. Polykání vlastně bolí a to je opravdu jen tehdy, když bolest začíná.

Lidé, kteří vyzkoušeli tento nejpikantnější falšový recept, kňučeli a plakali, ale jinak než když to zkoušela moje žena, byla to zcela jejich chyba. Varoval jsem je a stejně to jedli.

Jeden chudák se rozhodl dokázat, že dokáže sníst celé kari a celé dny měl bolesti.

Proč by někdo chtěl jíst kuřecí phall tak horké?

Váš odhad je stejně dobrý jako můj, ale lidé ano.

Pro většinu je to asi jen trochu výzva.

Vždy jsem byl ten, kdo používal koření a chilli tak, že i když je kari pikantní, můžete ochutnat a vychutnat si ostatní chutě v omáčce.

Tentokrát ne! Když jedete takhle pikantní, je to více o bolesti než o chuti, i když chuť je také docela dobrá. S čerstvým julienned zázvorem a křupavým česnekem, to je sen fanouška falů!

Fotografie krok za krokem…


Ingredience pro nejpálivější kuřecí phall

Než začnete, nezapomeňte si dát dohromady ingredience.


Kuřecí vaření v základní omáčce

Syrové kousky kuřete dusíme v základní omáčce, dokud se neuvaří.


Smažený česnek

Zatímco se kuře vaří v omáčce, pokračujte a orestujte česnek na oleji do křupava. Dávejte pozor, abyste to nespálili.


Vařené kuřecí tikka

Uvařené kuře přendejte na talíř na později.


Smažení cibule a chilli

Cibuli a chilli papričky opékejte na stejném oleji, na kterém jste smažili česnek, asi 5 minut.


Do pánve přidáme česnek a zázvorovou pastu

S cibulí lehce orestovanou vmíchejte česnek a zázvorovou pastu.


Přidání rajčatového protlaku a koření do pánve

Vmícháme rajčatový protlak a mleté ​​koření.


Přidání základní omáčky

Poté přidejte asi naběračku základní omáčky. Podle potřeby průběžně dolévejte základovou omáčkou.


Přidání horké omáčky do pánve

Nyní přidejte šťávu Carolina Reaper Psycho. Pokud ji nemůžete získat tam, kde žijete, zkuste jinou značku, ale Psycho je nejlepší ve Spojeném království!


Přidání vařeného kuřete do pánve

Vmícháme uvařené kuře a podle potřeby ještě trochu základu. Phally jsou obvykle dost těžké na olej, ale pokud chcete, můžete je sbírat.


Hotové kuřecí phall kari

Připraven sloužit. Stačí dochutit solí a přidat limetkovou šťávu. Ozdobte česnekem a zázvorem.

Další super kořeněná jídla, která byste mohli chtít vyzkoušet pomocí Psycho Juice…

Hot as Hell Chicken Wing Phall (mírnější verze)
Směšně pikantní kuřecí křidélka
Jemné afghánské kuře s psycho šťávou
Pákistánská cizrna Biryani
Kachna Vindaloo


Kuřecí fall

Jste na to připraveni?


nejpálivější kuřecí phall

Zarýt!

Čas přípravy
10 minut

Čas na vaření
10 minut

Celkový čas
20 minut

Instrukce

  1. Základní omáčku zahřejte do zhoustnutí a přidejte kuřecí kousky. Pokračujte ve vaření asi 10 minut, nebo dokud nebude uvařená. V případě potřeby můžete přidat kapku vody nebo vývaru.
  2. Po uvaření přendejte kousky kuřete na talíř a dejte stranou. Základní omáčku udržujte teplou.
  3. Nyní zahřejte malou pánev, nejlépe nepřilnavou na středně vysokou teplotu, a přidejte olej. Nakrájený česnek orestujte do zhnědnutí a křupava a poté přendejte na papírovou utěrku, aby nasákla přebytečný olej.
  4. Do pánve přidejte nakrájenou cibuli a chilli papričky a opékejte asi 5 minut nebo dokud cibule nezměkne a zesklovatí.
  5. Vmíchejte mleté ​​koření, aby se obalilo a poté přidejte rajčatový protlak. K tomu přidejte asi naběračku základní omáčky a přiveďte k varu, míchejte, pouze pokud se omáčka lepí na pánev.
  6. Přidejte předvařené kuře a přidejte další základní omáčku podle potřeby spolu s omáčkou Psycho Juice Carolina Reaper.
  7. Pokračujte v přidávání základní omáčky, dokud se celá nespotřebuje a nebudete spokojeni s konzistencí omáčky. Pokud je příliš suché, přidejte více omáčky. Pokud je příliš pikantní, uvařte.
  8. Na závěr přidejte kasoori methi tak, že ho vetřete mezi prsty do kari. Dochuťte solí podle chuti (pokud si troufáte na chuť) a vymačkejte šťávu z limetky. Podávejte nejpálivější kuřecí maso na světě s rýží, přelité zázvorem a křupavým česnekem.

Líbil se vám tento recept?

Připojte se ke mně na Facebooku, kde sdílím všechny své nejnovější recepty a videa. Stačí kliknout na ikonu Facebooku vlevo a pojďme se navzájem poznat!

Doufám, že si užijete vaření a konzumaci (nebo pokusů sníst) nejpálivější kuřecí phall na planetě! Pokud to zkusíte, dejte mi prosím vědět do komentářů.

podobné příspěvky

Leave a Reply